Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha diákhitelt igényelek,...

Viv* kérdése:

Ha diákhitelt igényelek, akkor azt mennyire gyorsan kapom meg? Körülbelül hány napba telik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
www.diakhitel.hu, ezt az oldalt találták ki az ilyen kérdéseknek, nem ezt...
2012. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, egy összegben kérde, vagy havonta, de a félévi első részletet (vagy, ha egy összegben, akkor az egészet) októberben adják majd, 15-én.
2012. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Őszi félévben okt. 15.-én jön az első két havi, utána havonta 15.én.

Tavasziban március 15.-én az első kettő és utána havonta 15.-én.


Ha év közben folyamodsz, akkor ha leadod a határidőig, ami talán 19.-e minden hónapban (ennek nézz utána), akkor köv hóban már kaphatod, ha lecsúszol erről akkor két hónap múlva.

Ha igényled, mindenképp megkapod az egész félévit: ha torlódik valami miatt, akkor egy/két részletben akár.

Egyösszegűnél egyben kapod, de szerintem akkor is csak október/március a folyósítás ideje (bár ennek utána kell nézni)

2012. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!