Mással fizettessem ki a főiskola 1. félévét vagy vegyek fel diákhitelt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 19:46
 1/9 reptoid ***** válasza:
50%

Teljesen egyértelmű, hogy más fizesse ki és ne te.


Ilyen hülye egy kérdést :D Venni akarok egy kocsit, de vajon kifizessem, vagy inkább kifizettessem mással? Hmmm, nem is tudom...

2012. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Ki lenne az a más,milyen feltételekkel fizetné ki helyetted,és miért csak az első félévet,mi lesz a többivel?
2012. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akinek van egy kis lelkiismerete, az azért átgondolja, hogy más pénzét fogadja-e el vagy saját maga finanszírozza.
2012. júl. 3. 20:04
 4/9 A kérdező kommentje:

Második:


a nagyapám lenne, feltétele annyi,hogy viszonylag jól tanuljak(mondjuk annyira nem beszéltünk semmilyen feltételről, de az gondolom egy alap elvárás,hogy ne bukdácsoljon az ember össze-vissza) és azért csak az első félévet, mert utána már én fizetném, ha találok munkát.

2012. júl. 3. 20:07
 5/9 anonim ***** válasza:

2.vagyok.

Szerintem ez így teljesen rendben van. Csak aztán tényleg találj munkát és tudj majd dolgozni is mellette.

Nekem anno a főnököm fizettem a felvételimhez szükséges pénzeket és az első félévet,mert annyira nem volt pénzünk. Egy kis cégnél kezdtem dolgozni,a főnököm ezt meghitelezte nekem,majd később havonta vonta le. Azóta is hálás vagyok neki, hogy nem kellet hitelet felvennem,és szerintem nincs ezzel semmi baj.

2012. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy én se nagyon szeretnék hitelt felvenni, félek tőle.
2012. júl. 3. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább nagyapádnak tartozz.
2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. júl. 3. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet, nekem az ofőm azt mondta, csak abban az esetben, ha az a pénz egy fix összeg, tehát nem fizetés, nyugdíj, vagy valami hasonló
2012. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!