Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felsőoktatás. Ez így lehetséges?

Felsőoktatás. Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés

A felvételi jelentkezésnél megjelöltem egy főiskolát, majd 2.nak beírtam egy fsz képzést. Ha engem felvesznek a főiskolába jövő héten, de meggondolom magam, és inkább fsz-t csinálnék, akkor mondhatom azt hogy mégse szeretnék odamenni ahova felvettek? Majd ezután jelentkezhetek az fsz-re? Mert oda ugye, augusztusig lehet jelentkezni.

előre is köszönöm a választ :)


2012. júl. 18. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem oda kell menned ahova felvettek. Ha felvetek valahova akkor nem jelentkezhetsz pótfelvételire sem.

"Mert oda ugye, augusztusig lehet jelentkezni."

Nem oda is a felvételi jelentkezés kellett.

2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor benéztem, azt hittem hogy az nem pót-jelentkezésnek számít. köszi szépen a gyors választ.
2012. júl. 18. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:

FSZ-re nem csak a felvételi eljárásokban lehet jelentkezni, hanem ha nincs még szakmád, és nem töltötted be a 22-t (vagy talán 23-at), akkor kifejezetten OKJ-s hirdető egyéb szervezeteknél is tudsz jelentkezni. Amúgy ha valahova felvételt nyersz, akkor pótfelvételin már valóban nem jelentkezhetsz, de ahogy írtam, fsz-re nem csak felsőoktatási felvételi eljárásokban lehet jelentkezni.

Tehát ha ez a két feltétel, amit írtam, igaz Rád, akkor simán megcsinálhatod, hogy nem mész iratkozol be a főiskolára ha felvesznek, hanem elmész, és keresel egy FSZ-t, és arra jelentkezel.

2012. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!