Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE magyar szak? Jól választo...

ELTE magyar szak? Jól választottam?

Figyelt kérdés
Szeptembertől magyar szakra mennék.. újságíró ill. szerkesztő szeretnék lenni azt javasolta nekem mindenki h magyar szakot végezzek el .. Valaki aki ezen a szakon végzett vagy még mindig itt tanul .Milyen órákat lehet felvenni ill. mennyire nehéz ez a szak?

2012. júl. 18. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Eszti! :)


Nem jól választottál.


Egyébként "fizetéses" újságírónak nehéz -szinte lehetetlen-bekerül.

Még kapcsolatokkal is.


(csökkenő példányszámok, ingyen is írogató hobbi bloggerek stb.)


Remélem tudtam segíteni.

2012. júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van szerkesztői ismeretek minor, ahogy könyvkiadást, kiadványszerkesztést, újságszerkesztést tanítanak. Ott tanulok. De ez NEM újságírás. Újságírást valami média szakon tudsz tanulni. Itt olyanok vannak, mint korrektúra, lektorálás, tördelés, szerkesztés (Word), tárgyalási ismeretek, kiadói ismeretek, sajtótörténet.
2014. jan. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Töltsd le a minor tantárgylistáját.


[link]

2014. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!