Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosin (majd később oxiológia...

Orvosin (majd később oxiológia) kizáró ok, ha szemüveges és lúdtalpas vagyok?

Figyelt kérdés
Szeretnék sürgősségen orvos lenni(vagy mentőn). Az lenne a kérdésem, hogy orvosi egyetemen majd munkahelyen kizáró ok, vagy valamilyen problémát eredményez, ha -1.75 ös szemüveges vagyok? Valamint születésemtől fogva lúdtalpas(telitalpas) vagyok. Ezek mennyire problémák ebből a szemszögből? 17/F

2012. júl. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerinted nincs szemüveges orvos?:D
2012. júl. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szemüveges orvosok vannak, csak sürgősségin nem tudom ha probléma-e.
2012. júl. 16. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem probléma a szemüveg, és a rövidlátásod sem túl komoly, ez biztos nem hátráltat. A lúdtalp meg pláne nem :D
2012. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ügy logikusan: mi a búbánatért lehetne kizáró ok? Mit kell ott csinálni, amit lúdtalpasan nem lehet?
2012. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyik sem kizáró ok, max ha nagyon lúdtalpas vagy és tényleg sürgősségis leszel elég fárasztó lesz (sokat kell állni). A lábizomzatot amúgy addig is tudod fejleszteni, vannak gyakorlatok a neten. Én harmadéves vagyok, szintén lúdtalpas és 2 órás állás már megvisel.

Amit tudok ajánlani a kémia-biosz mellé: gerinctorna-lúdtalptorna és nem lesz semmi gondod :)

2012. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!