Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A jogsinál ha nem vallom be...

A jogsinál ha nem vallom be hogy szemüveges vagyok akkor vezethetek akár szemüveg nélkül is? (plus egy másik kérdés)

Figyelt kérdés

Szemüveg nélkül is tökéletesen látok,már 2 éve szemüveg nélkül vagyok. Semmi probléma nincs ilyen téren a látásommal.. (Szülés óta nincs rajtam a szemüveg mert a lányom leveszi mindenkiről,pedig tudja hogy nem szabad..)

2-es pluszban a szemem egyébként.

Elvileg tudom,hogy ha beleirják a jogsiba hogy kell akkor azzal kell vezetni...

Szeretnék elmenni jogsizni de a szemüveg ÉS jogsi most nem férne bele... A szemüvegem is van 50 körül...Plusz a szemész ami 10.

Másik: Most akkor hogy is van az új vizsga rend? Kell rutin vizsga vagy csak a forgalomban kell vezetni?


2012. ápr. 3. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudnák, hoyg szemüveges vagy?
2012. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Honnan tudnák, hoyg szemüveges vagy?"


Onnan, hogy kell orvosi vizsgálat is, és a háziorvos tudja, ezért elküldi szemészetre is, mielőtt kiállítja az igazolást.

2012. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Plusz a szemész ami 10. "


Miről beszélsz?! Ingyenes a szemészeti vizsgálat! /41 éve van szemüvegem/.

2012. ápr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért kell a magán szemész mert optikai takarás van/volt a szememen. S amikor elmentem szülés elött a sima sztk-s dokihoz hogy lehet e természetesen szülni azt mondta h ő ilyen szemüveget nem is tudna nekem felirni mert nem tudja vizsgálni. Párom is szemüveges,amikor neki csinálták a jogsi alkalmasságit(az autósiskola szervezte helyben) akkor ő nem mondta h szemüveges,tökéletesen elolvasta a táblát és nem is kérdezték tőle hogy szemüveges vagy sem..


Egyébként ezer éve(na jó csak 16:D) ehhez a szemészhez járok,mert a sima sztk-s olyan szemüveget irt fel hogy nem is láttam vele rendesen és ráadásul még takarni is kellett a szemem akkor. Ez a doki megoldotta ugy hogy nem kell takarni..


Köszi az eddigi válaszokat:)

2012. ápr. 3. 13:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!