Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szükségem lenne a tizedikes...

Szükségem lenne a tizedikes Mozaikos biológia és kémia tankönyvre. Internetről honnan tudnám leszedni ezeket?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
internetről sehonnan. könyvesbolt...
2012. júl. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mozaikost sehonnan. Nemzeti kiadós van fent online, de a mozaikos csak a könyvesboltban.
2012. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Mozaik oldalára felmész és onnan le lehet tölteni. De! Kell hozzá licenc kulcs. Ez minden kiadott könyv hátuljában egy sok számjegyű kód, amit sajnos csak egyetlen egyszer lehet felhasználni. Tehát keress meg egy olyan személyt, akinek megvan a biosz, merthogy nekem a 10-es kémia megvan, és ha minden igaz, még nem lett használva a hátulján a kód. Legalábbis így tudom, eredetileg nem az enyém volt a könyv, de mikor megkaptam akkor még senki nem tudott arról, hogy van ilyen. Tehát a Mozaik honlapját nézd meg! Ha megtaláltad akkor írj és beírom a kódot.
2012. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagy kösz! Egyébként fizika Mozaikos tankönyvet egyszer leszedtem valahonnan.Szükségem volt rá a feladatok miatt.Ebből gondoltam,hogy ezekből a tantárgyakból is fenn lesz,dehát' akkor megpróbálom,amit az utolsó válaszoló javasolt.:)
2012. júl. 4. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!