Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudtok földrajz tanulási...

Tudtok földrajz tanulási tippeket adni?

Figyelt kérdés
2013 őszén szeretnék föciből előrehozott érettségit tenni, de sajnos nehezen tanulom ezt a tantárgyat.

2012. jún. 30. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor miért akarsz érettségizni belőle? egyébként én is most érettségiztem, oldj meg rengeteg feladatot, amennyit csak lehet, 7-8-9-10 tankönyveket jól tanuld meg.
2012. jún. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert a föcit tanulom csak 2 évig:// köszi.
2012. júl. 2. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, sokan beleestek ebbe a csapdába, hogy a föci az csak két év... de nem mondták el nektek, hogy a 7. 8. osztályos anyag is kell? és tankönyvcsaládtól függetlenül még a magyarország is mindenképp kell.


tehát nekem ezek a tankönyvek vannak:


európa földrajza - városok, gazdaság, természetföci

kontinensek földrajza - -,,-

magyarország földrajz (középiskolai)

általános természetföci (mozaik 9.)

gazdaság és népességföci (mozaik 10.)


ez 5 éves anyag, akárhogyan is nézzük. nálunk 11. osztályban is volt földrajz.


de, a lényeg! addig még van több, mint egy éved :) bőven meg tudod tanulni. topográfiát már most kezdd el! vannak különböző topográfiai gyűjtemények. valamint kész feladatsorok, vegyél belőle sokat! nagyon fog segíteni. nekem így lett 90%.. akik azt hitték, hogy csak 2 éves anyag, és nem gyakoroltak, azoknak lett 30%..

2012. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hm:) Okés. köszönöm.:) Mindenképpen megnézem ezeket, mert fontos, hogy jól sikerüljön és jó legyen a jegyem. :) Ügyes vagy, gratulálok! :)
2012. júl. 3. 10:15
 5/5 anonim válasza:
Ne aggódj! Én két hét alatt tanultam meg az egészet, és 93%-os lett az érettségim. :)
2013. jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!