Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti mit tanulnátok a helyemben,...

Ti mit tanulnátok a helyemben, ezekkel az alapkövekkel? Ötleteket szeretnék. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
24 éves első babáját váróz, érettségizett lány vagyok. Eddig irodai munkában és kereskedelemben dolgoztam összesen 6 évet. Amig itthon leszek a babával, szeretnék valamit tanulni, de sajnos a jól fizető gazdasági ágazat kizárva, mert a matek nem az erősségem ilyen szinten. Angolul középhaladó szinten vagyok. Fodrász, körmös, kizárva, mert ilyenekhez nincs kézügyességem. Masszázsra gondoltam,mert abból az alapokat régebben elsajátitottam, de abból nem tudom itthon meg lehet e élni. Ami még tetszik, az a valutapénztárosi munka, de arra is sokan mondják, hogy alig fizet. Nem 250 ezres fizut szeretnék, de nem is 80-100 ezreset. Ti mibe vágnátok bele, milyen tanfolyamba vagy szakmába?

2012. jún. 29. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babához! :)


Az irodai munkát szeretted? Ha igen, tanulhatnál ilyen irányba, ez valamennyire kapcsolódhat a gazdasági szakirányokhoz, de jóval kisebb mértékben szükséges hozzá a matek.

2012. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Irodai munka alatt én telefonos behajtást csináltam, tehát ilyen pénzügyi számviteli meg bérszámfejtés nem jó ötlet ennyi matek tudással.

2012. jún. 29. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:
aszisztensi munkás esetleg? mérnök,orvos,fogorvos mellé biztos hely lehet. persze ezek sem fizetnek valami jól,de biztos munkahely ha egyszer bekerülsz. óvodai dajka esetleg? az is okj képzés, az is biztos munkahely lehet :)
2012. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
űvodai dajkán még nem is gondolkodtam. Az elég jó lehet,bár azt nem tudom,hogy sok gyerek zsibongását bírnám e egyszerre. Viszont az ilyen orvosi asszisztensi az jónak tűnik, utána is nézek bővebben. Köszönöm a tippet. :)
2012. jún. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!