Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Át tudnék jelentkezni valamely...

Át tudnék jelentkezni valamelyik jogi egyetemre 5. évre? A Pázmányról szeretnék menekülni

Figyelt kérdés

2012. jún. 24. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudtommal utolsó évben már nem nagyon lehet. :s

De persze próbáld meg!


Én ELTE-n végeztem, és úgy rémlik, azt mondták, hogy első két évben lehet csak átjelentkezni. Aki utána megbukott egy tárgyból, az az adott tárgyat tudom, hogy vendéghallgatóként csinálhatta más egyetemen (nálunk gt-ről tömegesen menekültek vidéki egyetemekre), de teljesen átmenni, úgy tudom, hogy már nem lehetett.


De, mivel szerencsére nem érintett a dolog, ezért tévedhetek, mindenképp járj utána!


Megkérdezhetem, hogy miért akarsz onnan menekülni? Nem ismerem a Pázmányt, kíváncsi vagyok.

És melyik egyetemre mennél?

2012. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából megvan minden tárgyam, nincs elmaradásom, csak nagyon rossz híreket hallok az államvizsgáról:(
2012. jún. 25. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj, attól ne félj, ezerszer rosszabbnak tűnik előtte, mint benne lenni. :)

Nekem a legelső vizsgaidőszak sokkal rosszabb volt. :P

2012. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Azt hiszem kicsit meg is nyugodtam, lehet hogy csak túlaggódom ezt az egészet.

2012. jún. 25. 15:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztosan. :D Nekem is minden bajom volt előtte, aztán a végén semmi különös nem volt.

Pont úgy eltelt az is, mint a többi vizsgaidőszak.


Nekem a végén már az otthon üléssel és tanulással volt gondom, mindenem fájt. Ez azért mégiscsak kb. 10 hét. :S Az rengeteg.

Esküszöm, ennek az időszaknak a fénypontjai voltak a vizsganapok, mert mindig igyekeztem korán túl lenni rajta, és aznap még sosem kezdtem el a következőre tanulni. :D

2012. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!