Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi egyetemre szeretnék...

Jogi egyetemre szeretnék jelentkezni, akkor oda ugye beszámítják az angol emelt szintet?

Figyelt kérdés

járok emelt törire is, csak nem érzem magam elég ügyesnek ahhoz, hogy emelt szinten tudjak belőle érettségizni.

A válaszokat előre is köszönöm:)


2012. jún. 19. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, mivel az angol nem felvételi tárgy oda. Ergo magyarból vagy töriből kell emeltezned ahhoz, hogy pluszpontot kapj érte.
2012. jún. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden egyetemre kell egy emelt szint, ugye? köszi a választ
2012. jún. 19. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar meg töri a felvételi tárgy.


Mikor én felvételiztem, akkor két nyelvvizsgát plusz pontnak fogadtak el, ez nem tudom, hogy azóta is így van-e.

2012. jún. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt jelentkező! Ezévi,és minden további jelentkezését semmisnek nyiltvánítjuk addig,amíg meg nem tanulja,hogy jogi egyetem nem létezik. Jogi kar azon belül pedig jogász szak van. Kérjük,ezen szakra való jelentkezése esetén töltsön némi intelligenciát is magába!

Üdvözlettel

Educatio társadalmi non-profit szolgáltató kft.

2012. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!