Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vásárolnátok oktató szoftverek...

Vásárolnátok oktató szoftvereket, és ha igen, akkor milyen árat tartanátok reálisnak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen szoftver, mennyire működik, kell-e vagy sem.


Csak így nem lehet rá egy árat rávágni.

2012. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Feltételezzük, hogy matematika oktató szoftver, és mondjuk a középiskolás tananyagot tartalmazza.
2012. máj. 4. 19:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtős. Nincs rá piaci igény. A középiskolások nagy ívben lesajnálják a tanulást. (Tisztelet a kivételnek.) Akinek jól megy a matematika, az nem fogja megvenni. Akinek meg rosszul megy, és mondjuk ez kellemetlen számára, annak meg fontos, hogy személyesen magyarázzák el, ahol azonnal vissza tud kérdezni. Nem érdemes energiát befektetni szerintem egy ilyen szoftver elkészítésébe.

Készíts inkább játékprogramot. Hiába van dugig vele a piac, az újdonságok mindig gazdára találnak. Meg aztán melyik a vonzóbb a legtöbb középiskolásnak? Matekozni, vagy játszani? A válasz azt hiszem egyértelmű. Mibe kell tehát munkát fektetni? Szerintem a válasz egyértelmű.

Szeretném, ha nem értenél félre! Az ötleted jó, és nemes: segíteni másokat a tanulásban. És én ezzel egyetértek, és örülnék neki, ha sikere lenne egy ilyen szoftvernek! (Talán még be is szállnék.) Én csak arról írtam, hogy a piac nagy valószínűséggel hogyan fogadná. Például nézd meg, hogy hányan válaszoltak erre a kérdésedre is...

2012. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!