Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek? (nm rövid ez, a...

Szerintetek? (nm rövid ez, a lényeg úgyis alatta van)

Figyelt kérdés
Mar kiskoromtol kezdve mindig is olyan szakteruleten akartam dolgozni amire buszke lehetek. Erdekel az orvosi es az egeszsegugyi szakma, de sajnos nem vagyok egy jo tanulo. Milyen jegyek kellenek az eu-s szakmakhoz? Csak egy jo kozepikobol vesznek fel valakit az orvosira?
2012. ápr. 28. 14:23
 1/6 A kérdező kommentje:

*Kozepiskoalbol

Meg annyit szeretnek, hogy 15eves lany vagyok. Most erettsegin vagyok.

2012. ápr. 28. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"kozepikobol" "*Kozepiskoalbol"


Ismered ezt a szót egyáltalán?

2012. ápr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen ismerem! De nem olyan konnyu irni, mert nem szamitogeprol irok!
2012. ápr. 28. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"De nem olyan konnyu irni, mert nem szamitogeprol irok!"


Én sem, a számítógép itt van az asztalom mellett.

2012. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvosira bizony nem fognak felvenni rossz jegyekkel,még négyesed sem nagyon lehet,az orvosisok nagy része kitűnő,és bizony nem gyenge középiskolában.A gyenge középiskolákban nem készítenek fel jól az érettségire.
2012. ápr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát orvosira kétlem, hogy fel fognak venni. Oda sokszor a kitűnő is kevés, emelt érettségik kellenek. Bár ha fel is vennének, orvosin bent maradni... Hát eléggé hajtós.

Többi eü.-s szakmánál van esélyed, ha belehúzol (pl. ápoló, gyógytornász, szülésznő, védőnő, dietetikus - ezek is nagyon szép szakmák!).

2012. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!