Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet még ilyenkor fősulira...

Lehet még ilyenkor fősulira jelentkezni?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy jelentkezési határ 2009 február, március, ennyi és ennyi pontal.

De, ha nem volt érettségim, akkor honnan tudhattam volna, hogy simán felvennének! (200 pont kellett volna)

Most kaptam meg az érettségi bizimet, és 320 pontom van, milyen fősulikra lehet ezzel bejutni?

Kösz a válaszokat előre is!

18/F


2009. jún. 22. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd ha kihirdették a ponthatárokat, asszem július 23 után, akkor lehet jelentkezni. De csak költségtérítéses szakra!
2009. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, és államilag támogatott szakokra ilyenkor már lehetetlen bekerülni?

Mert ha igen, akkor nem mék fősulira tuti.

2009. jún. 22. 09:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van még egy-két állami, de nagy része csak költségtérítéses.
2009. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az államilag finanszirozottak betelnek már

Miért nem jelentkeztél időben?max nem vesznek fel,hisz senki nem tudja akkor h milyen lesz az érettségije.

2009. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Augusztusban fognak pótfelvételit meghirdetni, ilyenkor azokat a helyeket töltik fel, amik a hagyományos felvételi eljárásban üresen maradtak. Ezek javarészt költségtérítéses helyek, de a felvi.hu-n utána tudsz nézni, miket hirdetnek meg.

Az meg, hogy nem volt érettségid és nem tudtad, felvesznek-e... Nos, ez kb. 50 éve így működik, nem egy nagy újdonság :-)

2009. jún. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyrészt költségtérítésesre. én sem értem miért nem jelentkeztél februárban, nekem sem volt még akkor egy pontom sem mégis beadtam hátha
2009. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de neked tényleg édesmindegy, hogy hol tanulnál tovább? "milyen fősulikra lehet ezzel bejutni? "

(Ezért van annyi felesleges diplomás, mert azt se tudják, hogy mit akarnak, tanulni csak tanulGATnak, nem néznek utána, hogy hol, mit lehet tanulni, mi érdekli őket, milyen a munkaerőpiaci helyzet...)

2009. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!