Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet hogy nem ide tartozik,...

Lehet hogy nem ide tartozik, de aki tud segíteni azt megköszönném. Van valami jó tanács esetleg rossz? Vagy iskola?

Figyelt kérdés

Most elsős gimnazista vagyok és szeretnék olyat tanulni/olyat csinálni amivel majd sokat lehet keresni.Bármi megtenné ami nem külföldön van,igazából nagyon szeretem az állatokat és szeretnék állatorvos lenni de azt mondták hogy már nem keresnek olyan jól meg nagyon sokat kelltanulni.Most 4-re állok,lehetséges hogy sok szorgalommal és kitartással lehet jó munkám?

Vannak lovaim és mindent megtennék értük hogy "boldogok"legyenek,ők adják nekem az erőt...Szóval mindent megakarok nekik adni.


2012. ápr. 12. 19:19
 1/1 anonim válasza:

szia,szerintem hasznos lehet,ha nagyon ráállsz a nyelvtanulásra,akkor is ha nem mész külföldre,tolmácsolással,fordítással,stb-vel szerintem jól lehet kersni,..manapság már mindenhol kell a nyelvtudás.

21/N

2012. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!