Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miképp módosíthatnám meg az...

Miképp módosíthatnám meg az általam szabadon választható tantárgyat? Nagyon sürgős! Valaki segítsen!

Figyelt kérdés
Földrajzról-német nyelvre. Mivel Földrajzból nem kaptam meg, a kellően megfelelő felkészítést, tavaly Biológiából jártam fakultációra, idén meg csak négy fakultációs órát tartott a szaktanár. Semmi esély arra, hogy a földrajz érettségit sikeresen megcsináljam, emiatt nem lenne meg az érettségim. Március 26. -án jelezte felém egy szaktanár, hogy még lehet azon a héten változtatni, akkor írtak kérvényt (először nekem kellett, de azt átfogalmazták), de azt mondták, hogy elutasították. Most utána néztem elv. Nincs korlátozva az-az idő ami alatt lehet kérelmezni az választható tantárgynak a módosítását (ma a szaktanár is ezt mondta, hogy nincs időhöz kötve. ) Egészen pontosan a válasz az volt az elutasításra, a szaktanáromtól, hogy az indokom nem volt jó, és indokként "adminisztrációs hibát, vagy máshová való elhelyezés lett volna megfelelő", de ezt mért nem akkor mondta? Nem elég nyomós indok az, hogy nem vagyok normálisan felkészítve? Továbbtanulásom szempontjából is kedvezőbb lenne, mi tévő legyek? Nagyon el vagyok keseredve! A szaktanár azt mondta, hogy még fellebbezni se lehet és ennek itt a vége:( 3 hét van az írásbeliig, tételem semmi..:(
2012. ápr. 11. 16:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!