Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik Rendészeti Szakközepet...

Melyik Rendészeti Szakközepet ajánljátok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom van Miskolcon, Szegeden, Körmenden, és van az Adyligeti. A szegedi lenne a legközelebb, de azt mondták az nagyon durva meg igénytelen meg csomó alakizás van és felesleges, de van aki azt mondja h pont ezért jó ez. Meg azt is mondták hogy valamelyik szakközépiskolába alapból őrmesterként szerelünk fel, és amíg oda járunk suliba kapunk majdnem rendes fizetést is.
2012. ápr. 3. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Adyligetibe jár egyik ismerősöm szeptember óta, és igen, ő már próbaidős őrmester, december óta kap fizetést is. Magáról az oktatásról én nem tudok sok mindent mondani, de azt tudom, hogy az első hónap meglehetősen húzós volt nekik, elég kemény fizikai kiképzést kaptak. A többi suliról nem tudok nyilatkozni.
2012. ápr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után kapott fizetést? És mennyit? Mint egy rendes őrmester?
2012. ápr. 3. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben kezdte, és decemberben kapott fizetést, vagyis a 4.hónapban. Garantált bérminimumot kapnak, ami most bruttó 100valamennyi ezer, nettóba 70párezret kapnak meg belőle.
2012. ápr. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! És ezt a pénzt mindenki megkapja aki ott tanul? vagy ezt csak a legjobbak kapják?
2012. ápr. 5. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenki, ez nem jutalom, ez fizetés.
2012. ápr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!