Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban tanuljak?

Figyelt kérdés

Angolból ált. szókártyázok + külön nyelvtanozok szavakat így se tudom megtanulni /volt hogy egybe volt az egész ugy se ment/

Magyar: hiába tudom itthon hibátanul elmondani a verset ott már csak 3asra birom elmondani

elemzéseket gyakorolni szoktam meg a fogalmazásokat arra azt mondja a tanár hogy szerinte pocsék a fogalmazó képességem

töri tanulok és meg ok.

föci biosz hiába tanulok 2 éhttel előtte boldog vagyok ha éppen átcsusszanok /hiába írok jegyzetet, hiába olvasom a tk.t a füzetet nem megy a megtanulássa/

de a fő probléműm talán mégis a matek mert ott hiába csinálom azt hogy megtanulom az elméletet nem birom gyakorlatban alkamazni /legalábbis most nem, de úgy az esetek 60-70%ba megy most olyan téműba vagyunk hogy érteni se értem nem még hogy meg csinálni hiába fújjon kívülről azta 2 oldal elméletet/


2012. márc. 10. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
véletlenül nem magolsz??
2012. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy az is lehet, hogy nem érted az anyagot?? (nem fogod fel) <-- bocsi ezt nem sértésből mondom.
2012. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

matekból felfogom mert akárhányszo kihív táblához eltudom mondani saját szavaimmal és még se tudom meg csinálni

de pl:. bioszból elég valószínű mert ott máűr erre képtelen vagyok

2012. márc. 10. 14:26
 4/7 A kérdező kommentje:
angolból szavakkal dettó így vagyok hogy sose birtam megtanulni
2012. márc. 10. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én age of empires 2vel már 6 évesen 14 éves szókincsével bírtam szóval újságból sem olvastam meg nem is tudom milyen érzés lehet , most 17vagyok anyanyelvemmé lett az angol és elolvasok 1 szót nemtudom megnézem szótárban onnantól tudom azt cső
2012. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen könnyű esett megnézhetem 1000x is de még 1001. alkalommal se fogom tudni
2012. márc. 10. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
a fogalmazást gyakorold naplóírással :) mindennap írj 5-10 mondatot vagy többet.. nekem bejött :D és 10-20 év múlva nagyon jó lesz visszaolvasni hidd el. :D
2012. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!