Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri kutyakozmetikusnak...

Megéri kutyakozmetikusnak tanulni?

Figyelt kérdés
Kutyakozmetikusok válaszát várenám elsősorban, hogy mi a tapasztalat a szakmával kapcsolatosan.
2008. ápr. 9. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri.Én is szeretnék ezzel foglalkozni,de én nem tudom hol lehet ilyen tanfolyamot szerezni.Ha te tudsz ilyet írnál privátban?Megköszönném!
2008. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én 2000-ben tanultam és egy évig dolgoztam kutyakozmetikusként. Sztem akkor éri meg, ha saját üzleted van és sok félretett pénzed, amíg beindul az üzlet. Az sem mindegy hova nyitsz, a környéken van-e kozmi és elég kutya... Akkor tuti, ha oktatsz, de addig hatalmas vendégkörre és tapasztalatra kell szert tenned.
2008. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem a barátnőm mindig erről beszél. erre a kérdésre egyszerűen csak ennyi volt a válasza: "ja, a szokásos:ha sok pénzed van:) ".

Amúgy kikészíti hosszútávon az ember hátát.

2008. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!