Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot válasszak, és...

Milyen szakot válasszak, és hol tanuljak tovább? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
lány vagyok, szeretek beszélni, az emberek általában aranyosnak tartanak. infóból fogok emeltet rakni, lesz föci értettségim is. az andragógiát és a szociológiát nézegettem eddig, de az andragógiához pl se a föci se az infó nem fog kelleni.. nektek nincs ötletetek, mi lenne a legtesthezállóbb számomra? annyi szak van, amit nem is ismerek. köszi:)
2012. febr. 21. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát az andragógiát, meg szociológiát nem ajánlanám, nagyon sokan végzik el, és nagyon kevés a munkalehetőség.

Ha infóból emeltezel, nem gondolkoztál informatikai szakon? Gazdaságinformatika pl nem annyira szörnyű, azt mondják.

Am ez alapján "lány vagyok, szeretek beszélni, az emberek általában aranyosnak tartanak" én leginkább tanári szakot ajánlanék, földrajz-valami tanárban nem gondolkozol? Ha pl földrajz szakra jelentkezel, nem kell egyből eldönteni h tanári, v más szakirányra mennél, ráér később is.

2012. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!