Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FSZ után mehetek ingyen OKJ-ra?

FSZ után mehetek ingyen OKJ-ra?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemen tanulok pénzügyi szakügyintézőnek ami felsőfokú szakképzés és van OKJ száma. A kérdésem az, hogy ha ezt elvégzem akkor utána még mehetek-e középiskolákba OKJ-s képzésre államilag támogatva. Úgy tudom csak az elsőt támogatja az állam, de azt is mondják, hogy egyetemen FSZ az más tészta. Most akkor hogy is van?

2012. febr. 15. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem mert FSZ-t végeztél.
2012. febr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez hülyeség amit az első ír. az FSZ az egyetemi ingyen féléveidet fogyasztja, a sima középiskolás OKJ az más. mehetsz ha nem töltöd be a 23at. (abban a tanévben melyben betöltöd a 22.. életkort el kell legkésőbb kezdeni az OKJ-s képzést.)
2012. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az FSZ is szakma....
2012. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szakma de más tészta a sima középszintű OKJ-hez képest.. gondolom senkinek nem mind1,hogy egy FSZ-en szerezte a szakmáját,vagy Kereputtyomban a középiskolában.

én is így tanultam tavaly, a lényeg,hogy ne töltsd be a 23-at, még abban a tanévben kezd el a tanulást amikor a 22. töltöd.


2. válaszoló

2012. febr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha ezt elvégzi már rendelkezik szakmával.. így nem ingyen hiába nincs még 23.
2012. febr. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó kedves előző akkor biztos te tudod jobban, és én egy kiváltságos személy voltam mivel FSZ után még ingyen csináltam OKJ-t... és mindezt tavaly. nálam nem volt semmi akadálya, 22. évesen elkezdtem és nem fizettem a mai napig semmit.
2012. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az előzőnek hiszek! :D
2012. febr. 17. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!