Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemekre mondják,...

Melyik egyetemekre mondják, hogy "büfémérnököket" képeznek?

Figyelt kérdés

Gépészmérnök szakra gondoltam.

Állítólag 3 v. 4 helyen van ilyen.


2012. febr. 10. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Debrecen, NYF, SZF, illetve NYME, DF.

Ha valamire való diplomát szeretnél, a többi közül válassz! (Elsősorban BME, SZE, OE, ME)

2012. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A gépészmérnök a BME-n, ME-n, OE-n a legjobb tudomásom szerint, a többit ha tudod kerüld.

Az előző válaszoló írta a Szegedet is, arról semmit se tudok, szóval lehet, hogy az is jó, de mivel semmit nem tudok róla, így nem akarok hülyeséget állítani.

2012. febr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 delusion ***** válasza:

Az SZE az nem Szeged, hanem a Széchenyi István Egyetem Győrben, amiről én rosszat nem igazán hallottam még...


De ha már Szeged. Nem a mérnöki karra járok, de a lakótársam igen. Nem mondom hogy jó vagy rossz, én inkább úgy fogalmaznék, hogy más. Családiasabb, mint mondjuk az OE vagy a BME. Itt bővebben kifejtettem a véleményem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..


Ha gépészmérnöknek mennék, akkor a BME-BMF/OE-ME-SZE kvartettből választanék.

2012. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. febr. 10. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
A BME jól fizet a hájpolásért?
2012. febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 delusion ***** válasza:
Kedves utolsó, én sem rajongok a BME-ért, különösen azért a szemléletmódért, ami ott folyik. De meg kell hagyni, hogy műszaki képzésben igencsak top.
2012. febr. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudomásom szerint a gödöllői SZIE is az élvonalba tartozik gépészmérnöki képzésben.
2012. febr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gödöllőn a gépészkar idén felszerelést bővített, így az országban a legjobban felszerelt lett
2012. febr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Forditva válaszolok. A három legjobb műszaki képzés a BME-n a miskolci egyetemen illetve a gödöllői szent istván egyetemen vannak. Ezeknek az egyetemek kapcsolatban is állnak egymással több szinten is. Többek között van megegyezésük hogy hármuk közül az egyik egyetemet se lehessen könnyebben elvégezni.
2012. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!