Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Turizmus és vendéglátás...

Turizmus és vendéglátás szakon ha végeznék, azzal mennyire lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Leginkább szállodai munkán érdekelnének. Ott szeretnék valamilyen szerepet betölteni, persze nem hordárként xDDD

Pl recepciós vagy valami hasonló. Tehát végül is a kérdésem az lenne, hogy mire mennék ilyen téren egy diplomával?


A másik pedig az, hogy igaz hogy még csak 20 múltam, de mi lesz 30 év múlva? Komolyan mondom, én szállodákban, mindig csak csinos fiatal hölgyeket, és férfiakat látok. Idősebb korosztályból nem nagyon. Tehát ilyen téren is félek, mert engem inkább az elegánsabb szállodák vonzanak. De szerintem ilyen helyekről nem vonulhatsz nyugdíjba, (Jó persze ezt meg is kell élni, kitudja mi lesz akár 2 év múlva, de azért érdemes pozitívan hozzáállni) mert egyszerűen kiöregedsz és elküldenek, és sehol nem vesznek fel. Aztán majd valami lepukkant falusi "szállodában" fillérekért dolgozhatsz idősként, amit utálsz


Én jelenleg így képzelem el, szerintetek?

Egyáltalán el lehet ezzel helyezkedni, van rá kereslet?


2012. febr. 5. 11:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Én még a külföldi munkától se riadnék vissza, nem tervezem hogy egyből kimegyek. De ha nincs más, én akár külföldre is kimennék, egy magyar diplomával, mire mennék külföldön?
2012. febr. 5. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!