Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mihez fognak kezdeni a most...

Mihez fognak kezdeni a most érettségizők akik nem jutnak be a felsőoktatásba?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenki bejut, cak max nem államilag finanszírozott helyre.
2012. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces az első! Max??? És akkor ki fizeti ki nekik?


Most néztem a felvi.hu-n, már nyilvánosak az árak. Nem gyerekjáték tételek vannak ott! Hány család fogja ezt kifizetni? Pláne ott, ahol több gyerek is van! Kezdjék az életüket milliós hitellel? Diákmunkából nem lehet ám ekkora összegeket összedolgozni!

2012. jan. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.

Most erre mit írjak.Én úgy jártam ki a fősulit (fizetősen)hogy közben dolgoztam.Máshogy nem lehet.

2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak valószínűleg nem olyan összeget kellett összegyűjtened, mint a mostaniaknak! Ezek már lehetetlen összegek! Azért van különbség!
2012. jan. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Ezért inkább az alternatív lehetőségek érdkelnének.

2012. jan. 23. 13:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt fogják csinálni, amit én. Elmennek egy OKJ-ra, ami érdekli őket és esetleg később hasznosítani is tudják. Közben dolgoznak, nyelvet tanulnak és megtanulnak vezetni.


Láss engem:

Nem jött össze az orvosi. Most gyógyszertári asszisztens képzésen vagyok, ahol egyébként tök érdekes dolgokat tanulunk, mint pl a gyógynövénytan, de orvosi latin is van, így elég erős alapot kaptam később az orvosihoz (meg egyébként van anatómiánk, mikrobiológiánk, kórélettanunk stb, szóval ezt mind tudom hasznosítani). Novemberben szereztem meg a jogsimat. Pár hete kiderült, hogy meglett a felsőfokú angol nyelvvizsgám, azóta olaszul tanulok. Suli után angolt szoktam tanítani, egész szép zsebpénzem van belőle. És persze tanulok bioszt és kémiát, hogy szeptembertől már egyetemista lehessek :)


Szóval akinek esetleg nem sikerül ne essen kétségbe, mert nem csak egy lehetősége van! Inkább fogja fel úgy, hogy van 1 éve, amikor is minden olyan dolgot meg tud csinálni, amit mondjuk egyetem közben nem. Pl orvosi mellett nem tudom milyen szinteken tudnék dolgozni és olaszul tanulni ;)

2012. jan. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, de az OKJ-s intézmények fel vannak készülve ilyen tömeges képzésre?
2012. jan. 25. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok alternativ megoldasokat keresni az masoknak valo en egyre tettem fel mindent ha az nem sikerul valoszinuleg a pszichiatrian kotok ki
2012. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!