Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Semmelweis...

Mi a véleményetek a Semmelweis Etk karáról?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni, és látva a keretszámokat orvosi területen szeretnék továbbtanulni. :) Főként a dietetika érdekel, mert szeretek a táplálkozással foglalkozni. Mit gondoltok mennyire érné meg ezt a szakot elvégezni? esetleg mely szakkal járnék jobban?:) Akik oda járnak milyen tapasztalataik vannak a dietetika szakról??:) nagyon köszönöm a segítségeteket:-)
2012. jan. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Én oda járok, első éves vagyok. Szeretem az iskolát, a szakot, mindent! Az egész légkör teljesen más, mint pl BGF-en vagy ELTE-n. Az ETK külön (egy gyönyörű) épületben van a többi kartól függetlenül. Szerintem megéri elvégezni ha sikerül. Elég nehéz, anatómia, élettan, biokémia .. :S Sztem ez a legjobb szak, bár ápolónak se rossz tanulni, mert őket már most várják külföldre 5-6 száz ezer forintos fizetésért. Ezt már így a gólyatáborban beharangozták, rengetegen mennek Ausztriába, és a égek is jönnek "lébecolni" értük. (Már ameddig marad ez a rendszer, hogy ki lehet menni külföldre.

Nem tudom mennyit segítettem, de ha bármi kérdésed van még bármiről, akkor írj nyugodtan :D

2012. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű köszi.:)) szóval igazából szinte minden érdekel:) Szerinted az mennyire gond, hogy nincs semmi biológia tudásom? mert közgazdasági suliból mennék ahol nem tanultam bioszt csak egy évig. Szóval érettségi duplázásom is magyar-közgáz lenne...:D ez hatalmas hátrány? Mondjuk lehet kár ezen gondolkozni, hisz a magyar érettségi idén kicsit érdekes volt...de nagyon köszi, ha válaszolsz.:)
2012. máj. 23. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kicsit hátrány, de nem behozhatatlan. Először meg fogsz lepődni milyen szinten tanuljuk majd az alk. biológiát, de ha év közben is tanulod, nemcsak vizsgaidőszakban, akkor biztosan menni fog.
2012. máj. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!