Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol érdemes ma tanulni? Mit...

Hol érdemes ma tanulni? Mit érdemes? Mi a legkeresettebb szakma ma Magyarországon, amivel el is lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sok szakmát tanult emberre van szükség: ácsokra, villanyszerelőkre, ilyesmikre.
2012. jan. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ezek engem annyira nem érdekelnek :)
2012. jan. 18. 18:08
 3/15 anonim ***** válasza:
Programozó, orvos? Ezek jól el tudnak helyezkedni.
2012. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
OKJ-s szakok?
2012. jan. 18. 18:14
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, egyetem. Egyébként úgy hallottam, hogy a fogtechnikusok is nagyon jól keresnek, és az OKJ-s elvileg.
2012. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy azok nem OKJ-s szakok, csak rákérdeztem, hogy milyen OKJ-s szakok vannak "előnyben"?:)
2012. jan. 18. 18:23
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi. :D Amit az előbb írtam, meg ami érdekel. Tényleg szükség van a szakképzett munkaerőre, mondjuk van egy pár kamu-tanfolyam, de azokat könnyű kiszűrni.
2012. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pl? Milyen kamu tanfolyamok vannak?
2012. jan. 18. 18:27
 9/15 anonim ***** válasza:
OKJ-ből talán a már említett fogtechnikus,vagy csecsemő és kisgyermekgondozókat is hallottam,hogy hamar találnak állást.Bár ez utóbbiak nagyon keveset keresnek.Cukrász,fodrász,szakács ismerőseim közül volt,aki hamar talált állást és be is jött neki,ők az évek alatt egyre jobban keresnek.De volt,aki több év munkakeresés után sem talált semmit.Szerencse is kell hozzá,meg persze jónak kell lenni a szakmában,és az sem árt,ha vannak kapcsolataid.
2012. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Targoncavezető, erről konkrétan hallottam: semmit nem tanultak, sőt, kaptak némi pénzt az emberek, ha csatlakoztak. Valami EU-pályázatot használt ki az intézmény, ami indította.

Mondjuk nem hiszem, hogy ilyet keresel. :D

2012. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!