Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Minek érdemes továbbtanulni?

Minek érdemes továbbtanulni?

Figyelt kérdés
11.es vagyok. gondolkozok a továbbtanuláson, csak azt nem tudom, hogy mi legyek.. biológia fakultációra járok. ha sikerül emelten érettségizek belőle. metekból nem vagyok a legjobb de fejleszthető.. : ) valami hasznosat szeretnék csinálni ami mozgalmas...és nem lenne baj a jó fizetés. azt hallottam, hogy most a mérnök képzéseket támogatják.. de azon belül mit érdemes.. valaki segítsen!! mit kezdjek az életemmel??jah és érdemes lenne infó érettségit tennem ősszel (egyedül fel tudok készülni...)??? valami környezetvédelmis cucc lehet h tetszene,, de nem tudom..nincs elképzelésem.. mi az amivel el is tudok helyezkedni és nem csak egy diplomám lesz???
2012. jan. 14. 21:36
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és lány vagyok
2012. jan. 14. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát a biosz az sok minden lehet, így hogy említetted a mérnökit, az biomérnöki szak is lehet még, ha van infód és feltúrod a matekot. Nézz körül neten, az sokat segít (felvi.hu, ilyenek), nézz meg pár egyetemi honlapot is, de egy biztos: nem hinném, hogy a környezetvédelem jó ötlet lenne... telített a szakma.
2012. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de a biomérnökhöz a kémia is nagyon fontos.. vagyis egy ismerősöm annak tanul és szinte csak kémia... néztem mindenféle oldalakat, olvasgatok, de tanácstalan vagyok még mindig.. környezetgazdálkodási agrármérnök? vagy gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnök? van értelmük vagy csak ilyen nesze semmi fogd meg jól???
2012. jan. 21. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!