Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kell-e fizetnem egy másik...

Kell-e fizetnem egy másik OKJ-s képzésért, ha már elkezdtem egyet előtte, de a körülmények miatt (betegség) nem tudtam befejezni?

Figyelt kérdés
Az első évet sem sikerült befejeznem, így nincs bizonyítványom, illetve papírom róla, viszont szeretnék elvégezni most egyet (nem ugyanabban az iskolában és másik képzést). 20 éves leszek, így bízom abban, hogy van lehetőségem ingyenesre menni.
2009. máj. 24. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell!
2009. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor ezek szerint az előző elkezdett, de be nem fejezett képzés semmisnek tekinthető? (Nem okoz az új képzésnél bonyodalmakat, ha jól értem a dolgokat.)
2009. máj. 24. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! A képzés, ha nincs papírod róla, nem vizsgáztál le, akkor semmisnek tekintendő. Hogy ott tanultál az lényegtelen, azt nézik, hogy van e már OKJ-s vizsgabizonyítványod. Neked még nincs, az első szakma pedig ingyenes, így ingyen megcsinálhatod a következőt.
2009. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ ismét!!! Teljesen megnyugodtam így már. :-)
2009. máj. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!