Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemet, illetve...

Milyen egyetemet, illetve szakot tudnátok ajánlani, ha engem a természetgyógyászat és a mozgáskultúra érdekel?

Figyelt kérdés
Gondolom ezt a kettőt nem nagyon lehet vegyíteni.. de ha mégis.. szóljatok :D És nem valami humbuk dolgot szeretnék, hanem egy olyat, amivel a mai világban van kb 50% esélyem elhelyezkedni. (mert ennél szerintem senkinek sincs több..)
2012. jan. 7. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetgyógyászra passz, de a mozgásosra nekem a rehabilitáció jutott eszembe. Pl gyógytornász. Bár ez nem egyetemei képzés. Nekem más nem jut eszembe.
2012. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először is el kell végezned egy egészségügyi, és természetgyógyász modul vizsgát, után szakosodhatsz tovább, és ezek közül a term.gyógyász szakok közül választhatsz:


-Akupresszőr

-Alternatív mozgás- és masszázsterapeuta

-Fitoterapeuta

-Kineziológus

-Reflexológus

-Életmód tanácsadó és terapeuta

-Alternatív fiziotherapeuta

-Fülakupunktúrás addigtológus

-Szemtréner

-Bioenergetikus


itt teheted le a vizsgákat, és képzésre is van lehetőség...bár képzésre más hasonló "sulikba" is jelentkezhetsz, de a vizsgázni itt kell:

[link]

2012. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!