Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen pályát tanácsoltok, ha...

Milyen pályát tanácsoltok, ha ezek érdekelnek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi legyek és (sürgősen) döntenem kellene a továbbtanulási dolgok végett.

Érdekel az irodalom, a művészet (költészet és írás ->magam is művelem),szeretek énekelni.


2009. máj. 23. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
ha az irodalom érdekel jobban, akkor szabadbölcsészet vagy magyar szak. Az utóbbit jobban ajánlom, mert akkor lehetsz tanár is, ha az irás végül nem jön be. Ha meg énekelni akarsz, akkor pedig irány a zeneakadémia, érdemes lenne ott is egy tanári képzést bevállalni, hogy élni is tudjál. Sajnos Mon nem becsülik kellően a művészeket.
2009. máj. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jójó, de szabadbölcsészet szakra pl. ha megyek, mi lehet tanáron kívül belőlem?
2009. máj. 23. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
filozófus ilyenek, de ezeknek a szakmáknak nincsen jövője
2009. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Művelődésszervező? Egy magyar szak alapként nem árt.

A színészethez nincs tehetséged? Vagy a Színművészetin valami más: dramaturg. Kultúrális újságíró?

2009. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kommunikáció? Újságírás?
2009. máj. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

művelődésszervező szak már nincs. andragógia van helyette.tudom mert én is erre járok...itt választhatsz művelődésszervező szakirányt és még mást is.


bár itt nem igazán irodalmat vennétek,(pl.versek)inkább művtörit,kúltúrával kapcs.tárgyakat(antropológia,)stb...



ez szerintem neked való,nagyon humán,de sokkal piacképesebb mint a sima művelődésszervező szak...



én a te esetedben inkább a magyar szakot javaslom.

2009. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#kultúrával
2009. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!