Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Iskolaváltás? Hogy lehetne...

Iskolaváltás? Hogy lehetne meggyőzni a szülőket?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén...nagyon megutáltam a sulit ahova jelentkeztem 3 éve... az osztályom 97%-a is gyökér...és ez nem csak az én véleményem(mások, fiatalabbak idősebbek is ezt mondják). Régen jó iskola volt most már egyre ad lejjebb a szintjéből és ez olyanok véleménye akik 4-5-6 évig ide jártak és már elballagtak 2-3 éve. Egyáltalán nem érzem itt jól magamat annyi tartja bennem az erőt hogy "már csak két év és érettségi". Egyre többet gondolkozom az iskolaváltáson...egy fél éve mikor kavarás volt azzal hogy ki veszi át az iskolánkat már szóbahoztam de anyuék ellenezték, olyan indokkal főleg hogy távolabb van..(nem 20 hanem 30 kilométer hűű...) Nagyon jó lenne valahogy rávenni őket mert mindenféleképpen jót tenne nekem a környezet váltás és vannak ott is hasonlóan jó sőt még jobb gimnáziumok is.

2012. jan. 5. 19:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!