Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel merjek jelentk...

Ilyen jegyekkel merjek jelentkezni egyetemre?

Figyelt kérdés

18/L vagyok,ezek vannak most:matek2,német5,irodalom5,informatika emelt5,nyelvtan5,történelem 3/4 (most kaptunk egy új töritanárt aki nagyon szigorú,és lerontottam a 4esem szerintem félévig nem lesz meg megint a 4es...) januárban lesz meg a középfokú német nyelvvizsgám....

Fogalmam sincs,hogy hova menjek tovább tanulni,és mit! Pécsre szeretnék jelentkezni,de még alig van ötletem! Irodán szívesen dolgoznék,vagy lennék fordító. A nyelvvizsgám az 20pontot ér,azt hiszem,(elnézést,ha tévednék: ),ha esetleg,de nagyon esetleg vállalnám az emelt szintű érettségit németből,(amit nem igazán merek)az is plusz 50pont vagy több,nem tudom! Nagyon kérlek,hogy adjatok valami ötletet pécsre! (egyetemen vagy főiskolán) köszi!


2011. dec. 27. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jelentkezhetsz! Az érettségi az döntőbb. Neked kell kitalálni, hogy milyen szak érdekel, de akkor a matekot mellőzd, habár szinte minden szakon van már erősebb/gyengébb matek.

Amúgy 28 pontot ér a nyelvvizsga. :)

2011. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán jelentkezhetsz...:)
2011. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Matek 2, emelt informatika 5?:DD Ezt hogy hoztad össze?:D

Amúgy simán:)

2011. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A matekom itt ugy kettes,ami másik iskolába már 3as 4es ... amúgy nem szeretem a tanárt..
2011. dec. 27. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
én szinte mindenből 3as voltam középsuliba, mert leszartam az egészet, most mégis végzős matekszakos vagyok. érettségire tanultam matekból meg kémiából és azokat dupláztam. bőven lett annyi pontom, hogy bejussak és nem is morzsolódtam le. nem mondom, hogy én leszek a világon valaha élt legjobb matematikus, de azért nem leszek rossz én se. :-)
2011. dec. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!