Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Óbudai...

Mi a véleményetek az Óbudai egyetem, műszaki menedzser és könnyűipari mérnöki szakokról?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni, de még nem döntöttem el hogy hova menjek továbbtanulni. Közgazdaságot tanulok és lány vagyok.

Eltudnátok mondani, hogy pontosan miket tanulnak ezeken a szakokon, és hogy hol és mennyire lehet jól elhelyezkedni vele?


2011. nov. 11. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én könnyűipari mérnökként fogok most végezni, nyomda és média szakirányon, innen elég könnyű elhelyezkedni, ha szereted a szakmát. Matek, közgáz, fizika, kémia az alap tárgyak, ezeken kívül sok a számolós, rajzolós az első 2 évben.

2011. nov. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor meggondolandó hogy oda menjek-e, hiszen fizikát és kémiát csak egy-egy évig tanultam :)
2011. nov. 15. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A fizika nem annyira kemény, inkább a kémia a húzós, ha a nyomda szakirányt vagy a csomagolóst választanád majd.
2011. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Milyen szakirányokra lehet menni?
2011. nov. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!