Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Óbudai...

Mi a véleményetek az Óbudai Egyetem műszaki menedzser szakáról?

Figyelt kérdés
Oda járók vagy jártak véleményére lennék kíváncsi.Kérlek segítsetek,mert nemtudom hova jelentkezzek!Mindenféleképpen pesten szeretnék tanulni egy viszonylag könnyen elvégezhető szakon,amivel érek is valamit.
2011. jan. 19. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Húha, viszonylag könnyen elvégezhető szakon,amivel érek is valamit; ez mintha ütné egymást.

Én a megnevezett intézménybe járok, de nem a kgk-ra (ott képeznek műszaki managert), de hát nem tom. Annyira nem könnyű (legalábbis ezt mondták) és olyan sokat nem érsz vele. Ha mindenképp ilyen szakra akarsz menni, akkor meg azért se menj oda, mert a pesti képzés helye benn van a 8. kerületben, a cigánygettó kellős közepében (már megkéseltek egy srácot a suli előtt valamikor 2009.októberében).

2011. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen ez nem valami csábító :S

Nemtudom,igazából nagyon tanácstalan vagyok!:S

2011. jan. 19. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Műszaki menedzsernek tanultam,amit tavaly abbahagytam.De nem ott, hanem a DE-en.Nehéz.Főleg a matek, és a rajzok.Mondjuk nekünk szemét tanáraink voltak.Bármi kérdédes van, írj és válaszolok rá.Encsi
2011. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) igen,énis a matektól félek igazából:S annyi hogy az ilyen rajzokba lenne segítségem. De nemnagyon tudok dönteni sajnos:(
2011. jan. 20. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!