Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit nézzek át töriből? Mire...

Mit nézzek át töriből? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarországot főleg honfoglalástól 48-ig ezekből tuti lesz két kifejtős
2009. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagy gazdasági világválság

1929-1933 között

roosevelt usa elnök programaja a new deal

(ez oldotta meg válságot)

ez benne lesz holnap !!!!!

2009. máj. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ezt honnan veszed? tavaly vagy előtte is pont ez volt
2009. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Srácok nyugi, bár én készültem rá reális kereteken belül (nem ezzel felvételiztem), de nem volt rá szükség. A kisfeladatok a lepkefing szintjét súrolják, a hosszabbakat meg forrásból(!) vakartam össze kivétel nélkül. Az eredmény: 95% :D A források mondanivalója szóról szóra benne volt a fogalmazásomban, a körítést meg megfelelően tálaltam :) Ha a javtanár nem köcsög, akkor felfelé fogja húzni a dogát, ahol tudja.
2009. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindenki ezzel nyugtat, de én tényleg annyira gyökér vagyok hozzá, hogy szerintem még forrásból sem fogom tudni összekaparni. Alapvetően nem tartom magam hülyének, a szövegértés is megy, de a történelem az nem akar:(

De hogy ne offoljak: a legnagyobb része magyar, azokat nézd át nagyon... én is ezt teszem szerintem.

2009. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az off-ért, de még mielőtt valaki véletlenül bebukná az egyik kedves hozzászóló véleményét (aki biztos volt abban, hogy a világválság benne lesz HOLNAP), szólnék előre hogy a töri nem holnap lesz :D

A kérdésre pedig: valóban leginkább a magyar történelem lesz benne, de az egyik rövid esszé az egyetemes töri. Én inkább a szóbeli tételeket nézem majd át jobban, meg a nagyobb eseményeket és az évszámokat. Aztán majd kiderül szerdán, mit kapunk. Sok sikert mindenkinek holnapra is! :)

2009. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kicsit úgy vagyok vele, hogy azért egy rövid esszét a forrásból kihámozok. De hosszút nem biztos, úgy hogy magyar törit gyúrom:D
2009. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én csak néhány fontosabb témakört néztem át. ahogy valaki előző mondta, az első rész olyan, hogy ha tudsz olvasni és van atlaszod és eltalálod az oldalszámot, akkor mindent ki tudsz írni.

az esszénél meg rengeteg kombináció van, hogy mit írhatsz, de én a helyetekben az ipari forradalmat, a 2. világháborút meg 48at nézném át, ezek nagy valséggel benne lesznek.

egyébként én tavaly érettségiztem, azt kell tudni, hogy érettségi előtt 1 nappal tanultam vagy 3-4 órát, beültem és 88%ra megírtam :) pedig rólam el lehet mondani, hogy 6 évig végigaludtam nyitott szemmel a töriórákat :D:D

2009. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A mi töri tanárunk azt mondta,h az ipari forradalom mindig benne van,és most lesz többek között nagy valószínűséggel az athéni demokrácia,a Hunyadiak,meg a köztársasági Róma,mert ezek már régen voltak.Azért a biztonság kedvéért ezeket jobban átnézem:D
2009. máj. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!