Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
kb 4-es átlagom van. Anyum szeretbé ha gimibe mennék, de szerintem nem vennének fel... meg nem hiszem, hogy jólt teljesítenék egy nehéz suliban... Szakközépben lehet értségit szerezni? Milyet? hány év után? nagyon tájékozatlan vagyok ezen a téren... Értségit szeretnék szerezni utána elmenni szakmát tanulni... kozmetikus szeretnék lenni... Most 7-es vagyok. Tudtok nekem segíteni???
2011. okt. 20. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem gimibe menj, mert 7-esen nem biztos hogy el tudod dönteni mi akarsz lenni, gimi után meg szinte bármi lehetsz, az majd ki fog forrni nálad. Szóval gimi! Még az is lehet, hogy egyetemre akarsz majd menni, még ha most nem is gondolod úgy.
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!