Milyen embernek érdemes pszichológus szakra mennie?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz? Kb hány év? Mik a követelmények?
2008. márc. 13. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
aki nem csak meghallgatni de bele élni is tudja magát mások problémáiba, aki eltud rugyaszkodni és más szögböl látni a dolgokat. de persze ezt tanulni is kell. de vannak emberek akik képtelenek átérezni dolgokat mer csak egy szögböl az ismert szögböl képesek a világot látni.
2008. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyannak aki nagyon empatikus,türelmes és szorgalmas,nem korlátolt gondolkodású,nyitott az új dolgokra..én nem pszicho szakon vagyok,de tanulok pszichológiát.az igaz h.érdekes amit tanulunk,de egyben ez az egyik legnehezebb tárgyam is.de ha elhivatott vki akkor megbírkózik a nehézségekkel is.:-)(mondjuk ez más szakokra is igaz)
2008. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van jó kapcsolata h tudás nélkül is benyomják. Vagy aki elhivatott arra vonatkozóan, hogy tud úgy segíteni az embereknek, hogy ő közben nem veszi át a problémáikat.
2008. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én oda járok, 3év alapképzés, amivel szinte semmit se tudsz csinálni, utána ha óriási mákod van és végigseggelsz3 évet, akkor bekerülhetsz Msc-re és ot fizetni is kell,

hát kb 9 év mire szétnézhetsz állás után.

én nagyon szeretem, sose csinálnék mást.

de jól gondold meg. nehéz nagyon bekerülni, és nagy a verseny is a szakon...

2008. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!