Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol lehet kriminalpszichologia...

Hol lehet kriminalpszichologiara mesterizni?

Figyelt kérdés
hazai es erdelyi egyetemek is erdekelnek!
2011. szept. 18. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan sehol.
2011. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt hogy erted?
2011. szept. 18. 17:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nicns ilyen nevű mesterképzés, illetve nincs olyan pszichológia mesterképzés, ahol ez a szakirány van. Ergo nem "mesterizhetsz" ebből. Érted.
2011. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
es akkor hogyan lehet valski bunugyi pszichologus?erre kell doktorizzon vagy mi?
2011. szept. 24. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvégzi a pszichológus szakot alapon, mesterne, majd megcsinálja a kriminálpszichológia szakvizsgát. Aztán esetleg el tudo helyezkedni is.
2011. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi a segítséget. De sajnos nem teljesen értem:( Kifejtenéd jobban kérlek, konkrét példákkal? Nagyon szépen köszönöm előre is! Én már be vagyok iratkozva Kolozsvárra a Babes-Bolyaira pszichológiára. Érdekelne, hol kell folytassam, hogy teljesüljön az álmom. Kérlek segíts
2011. szept. 25. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, szóval... nem tudom, nálatok pontosan hogy van a rendszer, de nálunk ahogy pl. jogászoknál is, attól még, hogy van diplomád, nem leszel pszichológus. Vagy, hogy úgy mondjam, nem praktizálhatsz csak úgy bárhol, ahogy jogászi diplomával sem leszel ügyvéd. Ehelyett az öt éves képzés után elmész gyakorlatozni egy időre (néhány év), amely feltétele a szakvizsgáknak. Szakvizsgát különböző területekből leeht tenni, mint pl. gyermekpszichológia, klinikai pszichológiai stb. Ilyen a kriminálpszichológia is. Ezekhez a szakvizsgákhoz előtte kemény előkészítő tanfolyamra kell járnod, vagyis még az ötéves képzés után is tanulnod kell egy kicsit. Ezeknek már Te tudsz utánanézni, ha van ott a közelben is. De az egyetemeden tudnának a legprecízebben segíteni, nem?
2011. szept. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De valószínűleg igen. De csak 3. án kezdődik meg, no meg ahhoz kellene egy "randi" a kriminálpszichológus tanárral, az meg kitudja milyen ember. Én azt figyeltem meg, h a pszichológusok nagy része elég furcsa:D De valahogy megoldom.

Köszönöm szépen neked az információkat!

2011. szept. 26. 08:56
 9/10 A kérdező kommentje:
őőő:-" Volna egy kérdés. A képzés nálunk 3 éves, és a mesteri 2 éves, de nekem milyen mesterire kellene majd jelentkeznem? Vagy mindegy? Mert Kolozsváron szűkek a lehetőségek és tovább kell állnom akkor. Bukarest (bár utálom az oláhokat) vagy valahol Nagy-Magyarországon kellene szerencsét próbáljak
2011. szept. 26. 08:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen mesterre jelentkezel utána.
2012. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!