Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon szeretnék pszichológus...

Nagyon szeretnék pszichológus lenni. Milyen tanulónak kell lennem, hogy elérjem a célom?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó tanuló most (3as). De, ha összeszedném magam ebben az évben + egy jó érettségivel rendelkeznék, akkor még van rá lehetőségem, hogy sikerüljön bejutni egyetemre? Mert tudom, hogy képes lennék rá. Tudom, hogy nagyszerű pszichológus lennék. De a tanulmányi eredményem nem fénylik még...szerintetek?

18/L /tapasztalatok is érdekelnek/ :)


2011. szept. 1. 18:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
És amúgy végül hogy alakult a sorsod.?
2021. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ooo, de régi kérdés. :)


Hát végül könyvelő lett belőlem. Nagyon jó állásom van, imádom a munkámat.

És emellett (most a helyzet miatt nem lehet, így csak online) járok pszichológiai előadásokra. Nagyon sok tapasztalatot szereztem, ismeretet, és ha nem is ez lett a szakmám, de ismeretségi köreinkben mindig megkapom pszichológus jelzőt. :D


El is felejtettem ezt a kérdést. :) Köszönöm, hogy emlékeztettél.


A mai napig elég nehéz bekerülni, de nem lehetetlen.

2021. ápr. 20. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!