Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendőrtiszti Főiskolára Igy...

Rendőrtiszti Főiskolára Igy felvesznek?

Figyelt kérdés

Most Leszek 3. osztályos gimnáziumban.

A Szemem jelenleg -1,2 diopriás szemüveget távollátásra használok. Már kerestem az oldalán is, meg sok helyen ,de mindenki mást mond, valaki erről valami hivatalos infót tud mutatni?


2011. aug. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire segít de osztálytársam is oda készül bár neki valamivel gyengébb szemüveg kell.

A legjobb amit tehetsz hogy írsz az iskolának és megkérdezed tőlük vagy ha mentek educatio kiállításra akkor ott megérdeklődöd.

2011. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Haverom volt felvételizni,és nagyon lekezelőek az emberek bent..Ezt megemlítve mondták bent hogy azért,mert az utcán sem bánnak jobban a rendőrökkel..Ez csak mellékes...Haverom megcsinált minden vizsgát,már csak az orvosi maradt hátra..Elmesélte nekem hogy bement,és néztek rá hogy mit keres itt.Szemüveges ő is,és az orvos lazán azt mondta neki..idézem.."de fiatal ember maga mit keres itt,hisz vak?" Lazán leírta az orvos a szemüvege miatt..Ezt követően nagyobb balhé kerekedett ki,végül az egészből az sült ki hogy az orvos kisebb "teljes kivizsálásra" küldte havert,ahol "tök véletlenül" elbukott..Szóval nem igen hiszem hogy lenne esélyed,bár lehet ez orvos függő is..:)
2011. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ismerek egy gyereket, akit azmiadt nem vettek fel, mert picit görbe a hátgerince!
2011. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!