Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány pontot kellene elérnem...

Hány pontot kellene elérnem ahhoz, hogy a Rendőrtiszti Főiskolára bejussak?

Figyelt kérdés
Körübelüli érték is megfelelne,azért kérdezem itt, mert voltam olyan szerencsétlen hogy az oldalon nem találtam meg!:( 366 pontra számítok körübelül,elég lesz?
2011. febr. 15. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Még utca sarki rendőr lehetsz, ne add fel Van szakközép is,v katonai, tiszt helyettesi.
2011. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig fenn van.Bűnügyi nyomozó 412 körül volt,a többi is hasonló.Fizetősre esetleg,ha indul.

[link]

2011. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem végem:(
2011. febr. 15. 19:11
 4/5 anonim ***** válasza:
a legkevesebb kb. 378, annál kevesebb nem, és szerintem emelkedni is fog, mert minden évben emelkedik, szóval, ha 380-ad van, sem lehetsz biztos a dolgodban. gyorsan donj egy nyelvizsgát, vagy valamit. ha még nem adtad le a lapot, szerintem nyugodtan jelöld be, a szerencse bármikor jöhet, és lehet, hogy az érettségid is jobb lesz, mint várod, mert olyan tételt húzol. Ne csüggedj!
2011. febr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,igen szerintem teszek egy nyelvvizsgát valahogy..és akkor talán összejön!:( :)
2011. febr. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!