Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt szintű érettségit...

Emelt szintű érettségit angolból bevállaljam?

Figyelt kérdés

Májusban középszinten érettségizem (előrehozottan) alig tanultam rá és így lett 91%.

Megoldottam néhány emelt szintű érettségi feladatot de azok elég gyatrák lettek:/ Jövőre semmiképp nem akarok angolra járni, se simára, se faktosra.

Arra gondoltam hogy majd májusban emelten érettségizek belőle és otthon szépen felkészülök, talán járok majd külön tanárhoz.

Ti így bevállalnátok?


2011. aug. 24. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni rá, csak februárban kell beadni a jelentkezést érettségire, tehát ha akkor is rosszul mennek az emeltes feladatok, akkor ne menj. Ha megtudod írni jól akkor meg jelentkezel.
2011. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
be....én is emelt szintűztem és én csak a szóbelire készültem 1000 kérdés 1000 válasz c. könyvből. Abban bennevan szinte az összes témakör ami felmerülhet szóbelin. Írásbelire meg elég annyi, hogy letöltöd netről az összes eddigi áérettségi feladatsort és megoldogatod. Bár nem tudom, hogy milyen szinten vagy angolból.
2011. aug. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!