Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakot érdemes tanulnom...

Milyen szakot érdemes tanulnom? :S

Figyelt kérdés
20éves, lány vagyok, jártam egy OKJ-s suliba, csak nem végeztem el. Igazából nem tudom, hogy mit szeretnék tanulni, mert sokra van kifogásom. Pénzügy,gazdaság szakot nem szeretnék, azt tanultam szakközépbe is. Szépségiparban sem szeretnék elhelyezkedni, mert hiába tenném le pl. a fodrász szakot, azokból már millió meg egy van..Ápolónő, stb sem jó mert nem bírom a vért..Vendéglátói,Szakács sem érdekel igazán. Meg a fizikai munka sem. Pedig még szívesen tanulnék, csak nem akarok feleslegesen elkezdeni egy iskolát, hogy utána a felénél abbahagyjam, mert ráunok..:S Ha kell, albérletbe megyek más városba:D Ki mit javasol?
2011. aug. 15. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

hát az nem sokat segít, hogy elmondtad, hogy mit nem szeretsz. millió más dolog van még.

ha ennyire nem tudsz semmit választani magadtól, akkor várj még vele 1-2 évet, hátha magadtól rájössz, addig meg dolgozz. később jól fog jönni a munkatapasztalat.

2011. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rendezvényszerveés, felnőttképzés? mert akkor javaslom az andragógiát. esetleg pszichológia, pedagógia?
2011. aug. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!