Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Óvodapedagógusként könnyű...

Óvodapedagógusként könnyű elhelyezkedni? 6 féléves BA diplomával?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteg álláshirdetést szoktam kapni, mert voltam óvóképzős és az évfolyamunk e-mail címére folyamatosan küldi őket az iskola még mindig. Hogy aztán jók-e azok az óvodák, ahová keresnek óvónőket, az más kérdés, valahol nagyon durva helyzetek vannak, nagy csoportlétszám, sok nehezen kezelhető gyerek stb.
2011. aug. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A közalkalmazotti állásportálon ( [link] jelenleg is 153 óvodapedagógusi állást hirdetnek országszerte.

Emellett a gyermeksziget.hu portálon is kb. 100-at hirdetnek ( [link] itt szokták a magán, az alapítványi, és az egyházi óvodák is feladni a hirdetést.


(Évek óta mindig ilyen sok óvodapedagógus hirdetés van ezeken az oldalakon. Tehát aki azt mondja, hogy nem lehet óvónőként elhelyezkedni, ne hallgass rá!

Egy jó tanács! Sok helyre keresik az idegen nyelvet beszélő óvónőket, ezért érdemes angolul, vagy németül magasabb szinten megtanulni!

2011. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nehéz elhelyezkedni, anyukám is óvónő és könynen talált állást, viszont nem keresnek sokat ahhoz képest, hogy diplomások, ilyen 100-130 nettó körül.
2011. aug. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!