Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elölről kezdhetnéd a...

Ha elölről kezdhetnéd a tanulmányaidat, ami természetesen befolyásolná az egész életedet, melyik iskolába, egyetemre mennél? Milyen szakra? És miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 18:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"ezzel lett volna egy jólfizető állásod is?"


én egy szóval nem utaltam semmire, úgynézki te így gondolod, hogy ő nyomorgott volna.

én meg azt nem értem miért gondolod így amikor szerintem te sem tudod mennyit keres egy hárfás.. én sem, ezért is kérdeztem meg. és igen is számít a mai világban a fizetés.


ja mert aztán a te hozzászólásod ideillik, és ahogy elnézem te próbálsz kioktatni engem, biztos nincs jobb dolgod:D hát sajnállak..

majd kioktat az első válaszoló ha kiakar, te meg találj valami olyan elfoglaltságot amiben jobb vagy.

2011. júl. 27. 19:37
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Nem biztos, hogy jól fizető állásom lett volna, de azt csinálhattam volna, amit szeretek.

Többek között egyébként jól fizető állást is akartam, ami miatt otthagytam. Meg is kaptam. Nemrég mondtam fel, mert utáltam csinálni. Sokkal többet ér, ha azzal foglalkozhatsz, amit szeretsz, mintha van egy rakás pénzed, de utálod az életed. Nekem ez most jó lecke volt :S

2011. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Na, jó, látom nagyon rossz napod van. Illetve remélem, csak ez a napod rossz...
2011. júl. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

19:23 Ne legyél már ilyen szánalmas!!

Ha valami problémád van ne máson vezesd le.

Én nekem a nagy álmom az volt,hogy fodrász legyek ami sajnos nem jött össze.Most egy gyárban dolgozok havi 60 ezerért.Jól gondold meg milyen szakmát választasz.A lényeg,hogy olyan legyen amit szeretsz csinálni!!!

2011. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

nincs rossz napom, de ha az is lenne semmi közöd se lenne hozzá.. megint velem foglalkozol és ez igazán kedves tőled:D de inkább magaddal törődj.


19:46-osnak:

sajnálom, én is gondolkoztam a fodrászaton de annyira nem érdekel szóval inkább nem kezdek bele..

2011. júl. 27. 19:54
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

volt évfolyamtársam bruttó 600 ezret keres

adótanácsadó egy nemzetközi cégnél

21 óránál előbb soha nem ér haza

van ennek így értelme?

lehet szeretni az adójogot ?

nem

csak a pénzért önmagában semmi nem éri meg

öröm és élvezet nélkül nincs boldogság

2011. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitanulnék valami jó szakmát meg mellé mondjuk 2 nyelvet minimum középszinten, aztán húzás:D
2011. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy erősebb gimibe mennék - amik utána jöttek, azok jó döntések voltak.
2011. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Gépészmérnökire vagy Villamosmérnöki esetleg informatikus....sokat keresnek belőlük a piacon.
2012. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!