Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elölről kezdhetnéd a...

Ha elölről kezdhetnéd a tanulmányaidat, ami természetesen befolyásolná az egész életedet, melyik iskolába, egyetemre mennél? Milyen szakra? És miért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A Zeneakadémiára, hárfa szakra.

...mert egy hatalmas idióta voltam, hogy nem mertem megpróbálni :(

2011. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ezzel lett volna egy jólfizető állásod is?
2011. júl. 27. 19:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
miért érdekel mindenkit a pénz meg a jól fizető állás...
2011. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Már kis koromban el kezdtem volna zenélni, zongorán és gitáron, vagy hegedűn. És biztosan ebben mentem volna tovább.
2011. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

ne mond, hogy téged nem érdekel.

engem nem azért érdekel mer egy pénzéhes ribanc vagyok, hanem mert segíteni szeretnék a szüleimnek, testvéreimnek..

és mert nem szeretnék majd nyomorban élni, hogy a számlákat alig tudom kifizetni.. és gyerekeket is szeretnék, az pedig pénz nélkül nemfog menni.

2011. júl. 27. 19:11
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Halogatom az egyetemet, érettségizem fiizkápól, és építészmérnökire vagy építőmérnökire. Előtte persze valami hasznos szakmát megszerzek.
2011. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
zene, nem pedig ez a rendkívüli orvosi...:S
2011. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
Valami problémád van, Kérdező? Mégis milyen célból írtad ki a kérdést, hogy aztán másokat oktass ki?
2011. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

csak érdekel, hogy hányan változtatnának a mostani helyzetükön.

amúgy meg kit oktattam ki.. ?!

2011. júl. 27. 19:19
 10/19 anonim ***** válasza:
57%

Tettél egy enyhe utalást arra, hogy az egyik váalszoló nyomorgott volna, ha megvalósítja az álmát.


Meg nem igazán érthető, miért fontos az, hogy más mennyit keresett volna. Neked persze fontos a sajátod, de ez mindenkinek magánügye. Ugyanúgy érthetetlen az érzelmi kirohanásod, ami valahogy sehogy sem illett ide.

2011. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!