Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így nagyobb esélyem lehet...

Így nagyobb esélyem lehet bekerülni az ÁOK-ra? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy arra gondoltam, hogy elsőnek mentőtisztire mennék. Utána pedig jelentkeznék az egyik orvosi egyetemre. Az lenne a kérdésem lényegében, hogy így nagyobb esélyem lehetne mondjuk bekerülni a szemmelweis-re?
2011. júl. 24. 02:08
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, ez itt igaz lehet? [link]
2011. júl. 24. 02:16
 2/14 anonim ***** válasza:

Nincsen nagyobb esélyed! SŐT.... mennek el a támogatott féléveid. És azért h előtte mentőtisztire jártál, semmilyen plusszpont nem jár a felvételinél.

Az egyetlen jó dolog, hogy szerzel némi tapasztalatot.

De összességében nem éri meg!

2011. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A cikk miért ne lehetne igaz? Ha igaz akkor nem semmi a nő!
2011. júl. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmivel sem nagyobb esélyed. Ahogy az első is leírta, csak rosszabbul járnál vele, mert elmennek a támogatott féléveid és majd fizethetsz félévente 1milliót majdnem :S és még csak pluszpontokat sem adnak ezért
2011. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jaja, nagyobb esélyed csak akkor lesz, ha rendesen tanulsz és felkészülsz az érettségikre, akkor be fogsz kerülni. Ennyi a titok. Nincs értelme előtte másra fecsérelni az időt, hisz az orvos képzés amúgyis hosszú idő.
2011. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem köszi a válaszokat.


MÉg annyit, hogy ha fizetős szeretnék lenni úgy, hogy nincsenek meg a pontjaim és áok-ra akarok menni, mennyit kéne évente fizetnem?

2011. júl. 24. 16:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Most nem tudom pontosan de olyan 800000- 900000 ft között/ FÉLÉV---> tehát évente ennek a duplája.

Nem olcsó mulatság! Tanulj ezerrel hogy bejuss államira.

2011. júl. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, SOTÉ-n majdnem 1millió per félév, az összesen, ha nem csúszol, az 12millió... Vidéken talán egy kicsit olcsóbb, de nem sokkal.
2011. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A róhat életbe. Évi 400 ezerre gondoltam.. :( hát azért ez egy kicsit sok. De hát ha, meg beszélem szülőkkel azért, mert nagyon szeretnék orvos lenni ez az álmom. Persze keményen fogok tanulni.


Szerintetek , melyik a könnyebb a fizika vagy a kémia?

2011. júl. 24. 19:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz rá, egyik sem nehéz, meg attól függ, melyikhez van több érzéked. DE, a kémiával az egyetemen sokkal többet érsz!
2011. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!