Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gépészmérnök vs élelmiszermérnök?

Gépészmérnök vs élelmiszermérnök?

Figyelt kérdés
pro és kontra érdekelne, esetleg más mérnöki képzés :)
2011. júl. 21. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Gépészmérnök.


Ugyan nem tudom, hogy mit csinál pontosan egy élelmiszermérnök, de ha arra gondolok, hogy ezidáig hány álláshirdetést láttam ahol gépészmérnököt kerestek, illetve hány olyat, ahol élelmiszermérnököt.. hát szerintem te is rájössz a válaszra. :)

2011. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van élelmiszeripari gépészmérnök szak, és akkor van mindkettőből
2011. júl. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök, mert nem csak Mo-n, hanem több országban is hiányszakmának számít, így ha jól tudsz egy-két nyelvet, biztosan lesz munkád!
2011. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ez a legnehezebb a mérnöki képzések közül nem? :/
2011. júl. 24. 00:22
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Ne azért válaszd a mérnök szakot, mert könnyű elvégezni. Ha nincs benned elég elhivatottság, nem fog menni. Nem egy könnyen megszerezhető diploma, de elég kitartással el lehet végezni, nem egy embernek sikerült már. De ha sajna így állsz hozzá, inkább ne kezdj bele. Jó tanács.
2011. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
sehol nem írtam, hogy könnyűnek gondolom.köszi a jó tanácsot
2011. júl. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!