Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerszámkészítőnek tanulnék,...

Szerszámkészítőnek tanulnék, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Informatika osztályba kezdtem, de átmentem szakmunkásba a tanulmányi jegyeim miatt. Az informatika mindig is az erősségem volt, rengeteget foglalkozok vele. Megpróbálnám valamelyik szakmai munkát összepárosítani vele, hogy fizikai munkát is végezzek de azért valahol az informatika is kötődjön hozzá. A Szerszámkészítésre gondoltam mint olyan, nektek mi a véleményetek? Illetve ha tudtok linkeljetek nekem légy szíves szerszámkészítésről szóló dokumentumvideókat/filmeket.
2011. júl. 19. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen szerszámokat készítenél? Most már mindent gyárakban csinálnak.
2011. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez még tárgytalan, majd a szakmán kitanulok mindent, most először is a kérdésre kellene választ kapnom.
2011. júl. 20. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!