Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF-PSZFK vagy Pécsi közgáz?

BGF-PSZFK vagy Pécsi közgáz?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, melyikre menjek. Diploma után külföldön akarok élni, úgyhogy nem az azon filózok, hogy Magyarországon melyik számít jobbnak.. hanem Pécsen van egy olyan képzés ami kettős diplomát ad az egyik angol egyetemmel. Viszont ez egyáltalán nem nagynevű egyetem, alaposan utánanéztem, csak 92-ben kapott egyetemi státuszt és a 'rossz' egyetemek közé tartozik. Szívesebben mennék Budapestre, és nem tudom, hogy megérné-e csal azért Pécsen maradnom, hogy megkapjak ezt a diplomát.. mert csakis ezért maradnék Pécsen.

Szeretnék majd esetleg 1 félévet Angliában eltölteni, utána meg ott keresni munkát.. szerintetek könnyebb lenne angol diplomával akkor is ha az a legorszabb sulik közé tartozik, vagy inkább menjek el a BGF-re ami jó sulinak számít.. ?

Mesterképzést is Angliában tervezem, úgyhogy nem tudom ott előny lenne-e hogy van egy angol diplomám.. főleg, hogy szeretnék amdj vaalmi 'normális' helyre menni, és ha egy rossz egyetemről van diplomám az sztem felvételinél se lesz nyerő..


Jaj nem tudom. :(


2011. júl. 17. 14:01
 1/1 anonim válasza:
na mi lett veled? :)
2013. júl. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!